Zdjecie siatkarzy

Siatkówka Home Page

Witamy na stronie WWW poswieconej siatkówce. Aktualnie gramy w niedziele od godziny 1630 w sali F na ulicy Chelmonskiego.

 

Wysyla poczte do nas wszystkich...

Oto adresy e-mailowe osob posiadajacych konta:

Basia na pewno sie ucieszy z tego listu(basia@info.wcss.wroc.pl) Barbara Sekowska

List do rudej Aski(harasym@alpha.ok.ae.wroc.pl) Joanna Harasym

Renia rzadko sprawdza poczte...(siedlecka@kchf.ichn.ch.pwr.wroc.pl) Renata Siedlecka

List do naszego kolegi z Warszawy(pm@atm.com.pl) Pawel Misiak

Sprawdza poczte, o lie nie siedzi w stanach(roszak@kchf.ichn.ch.pwr.wroc.pl) Szczepan Roszak

Robert to nawet moze przeczytac ten list w domu...(robertw@wchuwr.chem.uni.wroc.pl) Robert Wieczorek

Mail - to najlepszy kontakt z Darkiem(darek@ichn.ch.pwr.wroc.pl) Darek C. Bienko

List do Wandy(wanda@sierra.ict.pwr.wroc.pl) Wanda Paluszewska

List do Antoniego(forysiak@pwr.wroc.pl) Antoni Forysiak

Liscik do Siecha(siechu@ichn.ichn.ch.pwr.wroc.pl) Piotr Wojciechowski

 

Zapraszamy takze do oberzenia naszych ston WWW:

strona Barbary Sekowskiej,

strona Pawla Misiaka,

strona Piotra SiechaWojciechowskiego.

 

Wiekszosc z nas jest takze uchwytna pod telefonami:

 

Jak nie masz maila, to lap za telefon...

Renia

Jola

Basia

Mirek

Hania

Magda

Kaska

Ewa i Szczepan

Darek

Siechu

3203866 (praca), 0602789755 (GSM)

555519 (dom)

552743 (dom), 3202559 (praca)

3202520 (praca)

605444 (praca)

3411448 (dom)

674593 (rodzice)

3466041 (dom)

3279448 (dom), 3202440 (praca)

211201 (dom), 3203902 (praca)

 

Autorem powyzszej strony WWW jest Piotr "Siechu" Wojciechowski.